Віброізоляція 2 мм 330х500 мм Шумоізоляція

1 000 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Д2М-У
- +380 (50) 565-71-83 Vodafone
- +380 (97) 097-30-95 опт от 5000гр
- +380 (97) 097-30-95 Viber,Telegram
Віброізоляція "Стандарт", 2 мм, 330х500 мм, фольга 50 мкм, упаковка 20 шт.
Випускається у вигляді листів, що самоклеяться.
- фольга 50-70 мкм + бітумно-каучукова композиція.
Матеріал має хороші шумо-віброізоляційні показники.
При правильному укладанні виявляє антикорозійні властивості.
Бюджетний варіант віброізоляції автомобіля розроблений спеціально для автолюбителів, які хочуть підвищити рівень комфорту, витративши мінімум грошових коштів.
Температура експлуатації від -45 до +110 с.
Коефіцієнт зменшення амплітуди звуку на металі 55%/м2
При укладанні не вимагає нагрівання при температурі вище +10
Товщина фольги 50 мкм.
Розмір листа 330*500 мм
Площа листа 0,165 м2
Кількість листів в упаковці 20
Вага упаковки 10,5 кг
Колір сріблястий
Гарантія 10 років
Особливості Липкий шар
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Віброізоляція |
| Виробник | Butyplast |
| Застосування матеріалу | Кришка багажника, Підлогу автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина листа | 33 см |
| Довжина листа | 50 см |
| Площа аркуша | 0.165 кв.м |
| Вага | 9 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Стандарт |
- Ціна: 1 000 ₴



