Шумоізоляція 4 мм, лист 500х500мм. Спінений ППЕ | Фольгований

49 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ППЭ-4-ХС-Ф-Л
+380 (97) 097-30-95
Киевстар- +380 (50) 565-71-83 Vodafone
- +380 (97) 097-30-95 опт от 5000гр
- +380 (97) 097-30-95 Viber,Telegram
Шумоізоляція 4 мм, лист 500х500мм. Спінений ППЕ | Фольгований
Шумо-теплоізоляційний фольгований матеріал, що представляє собою комплексний відображає тепло і пароізоляційний матеріал, який складається з хімічно зшитого спіненого поліетилену, який покритий спеціальною алюмінієвою фольгою, клейового шару підвищеної жирності і антиадгезійною плівки.
Застосування: стеля автомобіля, двері, колісні арки, капот, багажник, підлогу.
Якщо Ви не знайшли потрібного Вам матеріалу, зателефонуйте нам або замовте зворотній дзвінок.
Фахівці нашої компанії допоможуть Вам з вибором і дадуть відповідь на питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина листа | 50 см |
| Необхідність нагріву | Ні |
| Застосування матеріалу | Стінки багажника, Капот, Колісні арки, Стеля автомобіля, Кришка багажника, Підлогу автомобіля, Дах, Двері |
| Стан | Новий |
| Тип | Шумоізоляція |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина листа | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фольгований | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴



