Шумоізоляція 8 мм | Izolon Tape 500 4008 VB | лист 500х500мм



Шумоізоляція 8 мм | IzolonTape 500 4008 VB | лист 500х500мм
Самоклеючий шумо-і теплоізолюючий матеріал з фізично зшитого пінополіетилену для обробки елементів кузова та салону автомобіля у вигляді полотна товщиною 8 мм і шириною 1 м. Спінена основа може приймати різну форму поверхні, згладжувати дрібні дефекти. Зберігає форму і властивості при температурах від -40°С до +70°З
Матеріал стійкий до гниття і довговічний.
Простий і зручний у монтажі, тому зменшуються фінансові витрати на придбання додаткового обладнання. Монтується на чисті сухі поверхні, в тому числі зі складним рельєфом. Для очищення рекомендується користуватися водою з нейтральними мийними засобами. Замаслені поверхні необхідно знежирити розчинником і висушити.
Теплопровідність 0,031 Вт/м °С
Щільність 25 кг/м3
Температура застосування від -40°С до +70°З
Якщо Ви не знайшли потрібного Вам матеріалу, зателефонуйте нам або замовте зворотній дзвінок.
Фахівці нашої компанії допоможуть Вам з вибором і дадуть відповідь на питання.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шумоізоляція |
| Виробник | Ізолон |
| Застосування матеріалу | Дах, Двері, Підлогу автомобіля, Стеля автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина листа | 50 см |
| Довжина листа | 50 см |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фольгований | Немає |
- Ціна: 40 ₴



