Віброізоляція авто 2 мм Стандарт 500х600 мм Butyplast
1 900 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Д2-У
- +380 (50) 565-71-83 Vodafone
- +380 (97) 097-30-95 опт от 5000гр
- +380 (97) 097-30-95 Viber,Telegram
Віброізоляція "Стандарт", 2 мм, 500х600 мм, фольга 50 мкм, упаковка 20 шт
Випускається у вигляді листів самоклеючих
- фольга 50-70 мкм + бітумно-каучукова композиція.
Матеріал має хороші шумо - віброізоляційні показники.
При правильному укладанні проявляє антикорозійні властивості.
Бюджетний варіант віброізоляції автомобіля розроблений спеціально для автолюбителів, які хочуть підвищити рівень комфорту витративши мінімум коштів.
Температура експлуатації від -450с до +1100с.
Коефіцієнт зменшення амплітуди звуку на металі 65%/м2
При укладанні не вимагає нагрівання при температурі вище +100
Товщина фольги 50 мкм.
Розмір листа 500*600 мм
Площа листа 0,3 м2
Кількість листів в упаковці 20
Вага упаковки 18 кг
Колір сріблястий
Гарантія 10 років
Особливості Липкий шар
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Віброізоляція |
| Виробник | Butyplast |
| Застосування матеріалу | Капот, Дах, Двері, Кришка багажника, Дверні панелі, Підлогу автомобіля, Стеля автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина листа | 50 см |
| Довжина листа | 60 см |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Стандарт |
- Ціна: 1 900 ₴



