Віброізоляція Butyplast 3 мм, 500х600 мм, фольга 100 мкм


142 ₴/лист
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Ф3
- +380 (50) 565-71-83 Vodafone
- +380 (97) 097-30-95 опт от 5000гр
- +380 (97) 097-30-95 Viber,Telegram
Виброизоляция Butyplast 3 мм, 500х600 мм, фольга 100 мкм
Очень высокая адгезия (липкость) по сравнению с другими брендами.
Увеличенный коэффициент поглощения вибрации.
Температура эксплуатации: от - 60°С до +180°С
Предназначен для виброшумоизоляции металлических деталей кузова автомобиля с толщиной металла 0,3-0,6мм (днище автомобиля, потолок, филенка двери, арки, крышка капота, крышка багажника и т.д.). Может использоваться как каркасный усилитель для пластиковых деталей (торпеда, дверные карты, полка).
При установці з попередньою термообробкою промисловим феном виявляє підвищені консервуючі, гідроізоляційні та антикорозійні властивості.
Товщина фольги 100 мкм.
Розмір листа: 500*600 мм
Площа листа - 0,3 м. кв.
Вага листа - 1,3 кг
Кількість аркушів в упаковці - 15 шт.
Площа листів упаковки - 4,5 м. кв.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Віброізоляція |
| Виробник | Butyplast |
| Застосування матеріалу | Капот, Дах, Двері, Кришка багажника, Дверні панелі, Підлогу автомобіля, Стеля автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина листа | 50 см |
| Довжина листа | 60 см |
| Площа аркуша | 0.3 кв.м |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Бутипласт |
- Ціна: 142 ₴/лист



