Віброізоляція Стандарт 3 мм, 330х500 мм, фольга 100 мкм | Standart

78 ₴/лист
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: Д3м-100
- +380 (50) 565-71-83 Vodafone
- +380 (97) 097-30-95 опт от 5000гр
- +380 (97) 097-30-95 Viber,Telegram
Віброізоляція Стандарт, 3 мм з фольгою 100 мкм
Віброізоляція Стандарт, 3 мм 500х600 мм, фольга 100 мкм
Випускається у вигляді листів, що самоклеяться.
- фольга 100 мкм + бітумно-каучукова композиція.
Матеріал має хороші шумо-віброізоляційні показники.
При правильному укладанні виявляє антикорозійні властивості.
Бюджетний варіант віброізоляції автомобіля розроблений спеціально для автолюбителів, які хочуть підвищити рівень комфорту, витративши мінімум грошових коштів.
Температура експлуатації від -450 до +1100с.
Коефіцієнт зменшення амплітуди звуку на металі 65%/м2
При укладанні не вимагає нагрівання при температурі вище +100
Товщина фольги 100 мкм.
Розмір листа: 330*500 мм
Площа листа - 0,165 м.кв.
Кількість листів в упаковці - 15шт.
Площа листів упаковки – 2.475 м.кв.
Вага упаковки 10 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Віброізоляція |
| Виробник | Butyplast |
| Застосування матеріалу | Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки, Підлогу автомобіля |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина листа | 50 см |
| Довжина листа | 60 см |
| Площа аркуша | 0.3 кв.м |
| Вага | 1.4 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: 78 ₴/лист



