Віброізоляція 3 мм, 330х500 мм, Ф-100 мкм.| Упаковка 15 шт |Шумоізоляція
1 180 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: В3M-У
- +380 (50) 565-71-83 Vodafone
- +380 (97) 097-30-95 опт от 5000гр
- +380 (97) 097-30-95 Viber,Telegram
| Vibroizol 3 mm |
Віброізоляція Виброизол 3 мм, 330х500 мм, Ф-100 мкм.| Упаковка 15 шт | Vibroizol |
Випускається у вигляді самоклеючих листів
- фольга 100 мкм + бітумно-каучукова композиція.
Матеріал має хороші шумо - віброізоляційні показники.
При правильному укладанні проявляє антикорозійні властивості.
Бюджетний варіант віброізоляції автомобіля розроблений спеціально для автолюбителів, які хочуть підвищити рівень комфорту витративши мінімум коштів.
Температура експлуатації від -450с до +1100с.
Коефіцієнт зменшення амплітуди звуку на металі 65%/м2
При укладанні не вимагає нагрівання при температурі вище +100
Товщина фольги 100 мкм.
Розмір листа: 330*500 мм
Площа листа - 0,165 м. кв.
Кількість аркушів в упаковці - 15 шт.
Площа упаковки - 2,475 м. кв.
Вага упаковки 11,5 кг.
Віброізоляція Віброизол 3 мм, 330х500 мм, Ф-100 мкм.| Упаковка 15 шт | Vibroizol |
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Віброізоляція |
| Виробник | Butyplast |
| Застосування матеріалу | Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки, Підлогу автомобіля |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина листа | 33 см |
| Довжина листа | 50 см |
| Площа аркуша | 0.165 кв.м |
| Вага | 11.5 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Вібройзол |
- Ціна: 1 180 ₴/упаковка










