Віброізоляція, шумоізоляція для авто Віброізол 3 мм, 330х500 мм, фольга 100 мкм | Vibroizol
70 ₴/лист
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: В3M
+380 (97) 097-30-95
Киевстар- +380 (50) 565-71-83 Vodafone
- +380 (97) 097-30-95 опт от 5000гр
- +380 (97) 097-30-95 Viber,Telegram
Віброізоляція Віброізол, 3мм, 330х500мм, фольга 100 мкм
Випускається у вигляді листів, що самоклеящихся, - фольга 100 мкм + бітумно-каучукова композиція. Матеріал має хороші шумо- віброізоляційні показники.
При правильному укладанні проявляє антикорозійні властивості. Температура експлуатації від -45с до +110с.
Коефіцієнт зменшення амплітуди звуку на металі 65%/м2
При укладанні не вимагає нагріву при температурі вище +10
Товщина фольги 100 мкм.
Розмір листа : 330*500 мм
Площа аркуша - 0,165 м.кв.
Кількість в упаковці - 15 шт.
Площа упаковки - 2,475 м.кв.
Вага упаковки 11,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Віброізоляція |
| Виробник | Butyplast |
| Застосування матеріалу | Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки, Підлогу автомобіля |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина листа | 33 см |
| Довжина листа | 50 см |
| Площа аркуша | 0.165 кв.м |
| Вага | 0.76 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Вібройзол |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴/лист









