Шумоізоляція 3 мм авто Cтандарт 500х600 мм Butyplast
124 ₴/лист
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Д3
- +380 (50) 565-71-83 Vodafone
- +380 (97) 097-30-95 опт от 5000гр
- +380 (97) 097-30-95 Viber,Telegram
Шумоізоляція Стандарт, 3 мм 500х600 мм, фольга 50 мкм
Випускається як самоклейні листи
- фольга 50-70 мкм + бітумно-каучукова композиція.
Матеріал має гарні шумо-віброізоляційні показники.
У разі правильного укладання проявляє антикорозійні властивості.
Бюджетний варіант віброізоляції автомобіля розроблений спеціально для автолюбів, які хочуть підвищити рівень комфорту, витративши мінімум коштів.
Температура експлуатації від -450від +1100с.
Коефіцієнт зменшення амплітуди звуку на металі 65%/м2
Під час укладання не вимагає нагрівання за температури вище +100
Товщина фольги — 50 мкм.
Розмір аркуша: 500*600 мм
Площа листа - 0,3м.кв.
Кількість аркушів в пачці — 15 шт.
Площа листів паковання — 4,5.м2.
Вага паковання 21 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Віброізоляція |
| Виробник | Butyplast |
| Застосування матеріалу | Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки, Підлогу автомобіля |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина листа | 50 см |
| Довжина листа | 60 см |
| Площа аркуша | 0.3 кв.м |
| Вага | 1.4 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: 124 ₴/лист



