Тротуарна плитка 200*100*40 мм
Тротуарна плитка «Цеглинка» 40, 60 мм
Розмір плитки: 200 × 100 мм
Кількість у 1 м 2 : 50 шт/м 2
Кількість у піддоні: 14,4 м 2 (40 мм) / 10,56 м 2 (60 мм)
Метод виробництва: вібропресування
Матеріал: бетон
Колір: сірий (інші кольори під замовлення)
Ціна: від 380 грн/м 2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виробу | Бетон |
| Спосіб виготовлення | Вібропресування |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 40 мм |
| Кількість в упаковці | 720 шт. |
| Вага упаковки | 1296 кг |
| Морозостійкість | F100 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 40 мм |
| Вага за одиницю | 1.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 ₴










