Віброізоляція Butyplast 3 мм 330*500 мм, фольга 100 мкм
Віброізоляція Butyplast, 3 мм 330х500мм має виняткову гнучкість, завдяки чому може встановлюватися на поверхню складного профілю. Матеріал може експлуатуватися при температурах від -45°С до + 150 °С. Предназначенf для виброшумоизоляции металевих деталей кузова автомобіля з металу товщиною 0,3 - 0,6 мм, таких як: дах, фільонка двері, арки, кришка капоту, кришка багажника, дверні прорізи, днище автомобіля, а так само антикорозійної обробки металу. Може використовуватися в якості каркасного підсилювача для пластикових деталей, таких як торпеда, дверні карти, полку.
Товщина листа 3 мм. Володіє підвищеною первинної адгезією (липучестью). При установці з попередньою термообробкою промисловим феном виявляє підвищені консервуючі, гідроізоляційні та антикорозійні властивості.
Основні характеристики:
Товщина - 3 мм
Товщина фольги 100 мкм.
Розмір листа: 330*500 мм
Площа листа - 0,165 м. кв.
Кількість аркушів в упаковці - 15 шт.
Площа листів упаковки - 2,475 м. кв
Склад: Бутил-каучуковий композит, фольга 100 мкм.
Весь товар відвантажується зі складу виробника р. в Харкові.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Butyplast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Віброізоляція |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина листа | 35 см |
| Довжина листа | 50 см |
| Площа аркуша | 0.175 кв.м |
| Застосування матеріалу | Пол багажника, Кришка багажника, Стеля автомобіля, Підлогу автомобіля, Колісні арки, Стінки багажника, Двері, Дверні панелі, Дах, Капот |
| Стан | Новий |
- Ціна: 47 ₴/лист



