Віброізоляція авто Стандарт 2 мм 500х600 мм фольга 50 мкм Butyplast
95 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Д2
- +380 (50) 565-71-83 Vodafone
- +380 (97) 097-30-95 опт от 5000гр
- +380 (97) 097-30-95 Viber,Telegram
Віброізоляція Стандарт, 2 мм, 500х600 мм, фольга 50 мкм
Випускається у вигляді листів, що самоклеяться.
- фольга 50-70 мкм + бітумно-каучукова композиція.
Матеріал має хороші шумо-віброізоляційні показники.
При правильному укладанні виявляє антикорозійні властивості.
Бюджетний варіант віброізоляції автомобіля розроблений спеціально для автолюбителів, які хочуть підвищити рівень комфорту, витративши мінімум грошових коштів.
Температура експлуатації від -45 до +110с.
Коефіцієнт зменшення амплітуди звуку на металі 65%/м2
При укладанні не вимагає нагрівання при температурі вище +10
Розмір листа 500*600 мм
Площа листа 0,3 м2
Кількість листів в упаковці 20
Площа упаковки 6 м2
Вага упаковки 18 кг
Колір сріблястий
Особливості Липкий шар
Гарантія 10 років
Матеріал фольга+бутилкаучуковий герметик
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Віброізоляція |
| Виробник | Butyplast |
| Застосування матеріалу | Капот, Дах, Двері, Кришка багажника, Дверні панелі, Підлогу автомобіля, Стеля автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина листа | 50 см |
| Довжина листа | 60 см |
| Площа аркуша | 0.3 кв.м |
| Вага | 0.9 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Стандарт |
- Ціна: 95 ₴



