Віброізоляція авто, шумоізоляція авто Butyplast 2 мм, 330х500 мм, фольга 100 мкм. Шумка. Обезшумка.
59 ₴/лист
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Ф2M
- +380 (50) 565-71-83 Vodafone
- +380 (97) 097-30-95 опт от 5000гр
- +380 (97) 097-30-95 Viber,Telegram
Віброізоляція Butyplast, 2 мм, 330*500 мм має виняткову гнучкість, завдяки чому може встановлюватися на поверхню складного профілю. Матеріал може експлуатуватися при температурах від -45 до + 150 °С. Призначений для віброшумоізоляції металевих деталей кузова автомобіля з товщиною металу 0,3 - 0,6мм, таких як: дах, фільонка дверей, арки, кришка капота, кришка багажника, дверні прорізи, днище автомобіля, а також антикорозійної обробки металу. Може використовуватися як каркасний підсилювач для пластикових деталей, таких як торпеда, дверні карти, полиця.
Товщина листа 2 мм. Має підвищену первинну адгезію (властивістю липнути). При встановленні з попередньою термообробкою промисловим феном (120-500˚ С) виявляє підвищені консервуючі, гідроізоляційні та антикорозійні властивості.
Товщина фольги 100 мкм.
Розмір листа: 330*500 мм
Площа листа - 0,165 м.кв.
Кількість листів в упаковці - 20шт.
Площа листів упаковки - 3.3 м2
Склад: Бутил-каучуковий композит, фольга 100 мкм.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Віброізоляція |
| Виробник | Butyplast |
| Застосування матеріалу | Капот, Дах, Двері, Кришка багажника, Дверні панелі, Підлогу автомобіля, Стеля автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина листа | 35 см |
| Довжина листа | 50 см |
| Площа аркуша | 0.175 кв.м |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Бутипласт |
- Ціна: 59 ₴/лист



