Виброизоляция Silent Car, 1.5 мм, 330х500 мм, 60 мкм
22 ₴/лист
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: s1m
+380 (97) 097-30-95
Киевстар- +380 (50) 565-71-83 Vodafone
- +380 (97) 097-30-95 опт от 5000гр
- +380 (97) 097-30-95 Viber,Telegram
Виброизоляция Silent Car 1,5 мм, 330*500 мм с толщиной фольги 60 мкм.
Бюджетный вариант виброизоляции автомобиля. Разработан специально для автолюбителей, которые хотят повысить уровень комфорта, потратив минимум денежных средств.
Володіє хорошою липкість. Укладання можлива без прогріву (+10 С).
Основні характеристики:
Номінальна товщина листа - 1,5 мм
Розмір - 330 х 500мм (0,165 м2)
Коефіцієнт зменшення амплітуди звуку на металі - 35%
Кількість аркушів в упаковці - 25 (4.125 м2)
Вага упаковки - 10 кг
Склад: бутил-каучуковий композит+фольга 60 мкм
Реалізація товару від виробника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Butyplast |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина листа | 50 см |
| Площа аркуша | 0.165 кв.м |
| Застосування матеріалу | Дверні панелі, Стеля автомобіля, Кришка багажника, Дах, Двері |
| Стан | Новий |
| Тип | Віброізоляція |
| Товщина | 1.5 мм |
| Ширина листа | 33 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 ₴/лист



