Віброізоляція Butyplast 3 мм, 300х500 мм, фольга 70 мкм
72 ₴/лист
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Ф3м
- +380 (50) 565-71-83 Vodafone
- +380 (97) 097-30-95 опт от 5000гр
- +380 (97) 097-30-95 Viber,Telegram
Віброізоляція Butyplast, 3 мм, 350х500мм має виняткову гнучкість, завдяки чому може встановлюватися на поверхню складного профілю. Матеріал може експлуатуватися при температурах від -45°С до + 150 °С. Призначені для виброшумоизоляции металевих деталей кузова автомобіля з металу товщиною 0,3 - 0,6 мм, таких як: дах, фільонка двері, арки, кришка капоту, кришка багажника, дверні прорізи, днище автомобіля, а так само антикорозійної обробки металу. Може використовуватися в якості каркасного підсилювача для пластикових деталей, таких як торпеда, дверні карти, полку.
Товщина листа 3 мм. Володіє підвищеною первинної адгезією (липучестью). При установці з попередньою термообробкою промисловим феном виявляє підвищені консервуючі, гідроізоляційні та антикорозійні властивості.
Основні характеристики:
Товщина фольги 100 мкм.
Розмір листа: 330*500 мм
Площа листа - 0,15 м. кв.
Кількість аркушів в упаковці - 15 шт.
Площа листів упаковки - 2,25 м. кв.
Склад: Бутил-каучуковий композит, фольга 100 мкм.
Весь товар відвантажується зі складу виробника р. в Харкові.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Віброізоляція |
| Виробник | Butyplast |
| Застосування матеріалу | Капот, Дах, Двері, Кришка багажника, Дверні панелі, Підлогу автомобіля, Стеля автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина листа | 33 см |
| Довжина листа | 50 см |
| Площа аркуша | 0.165 кв.м |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | Бутипласт |
- Ціна: 72 ₴/лист



