Шумоізоляція 5 мм, лист 500х500мм. Спінений ППЕ | Фольгований

62 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ППЭ-5-ХС-Ф-Л
- +380 (50) 565-71-83 Vodafone
- +380 (97) 097-30-95 опт от 5000гр
- +380 (97) 097-30-95 Viber,Telegram
Шумоізоляція 5 мм, лист 500х500мм. Спінений ППЕ | Фольгований
Самоклеючий шумо-, теплоізолюючий матеріал з хімічно зшитого пінополіетилену для обробки елементів кузова та салону автомобіля у вигляді полотна товщиною 5 мм і шириною 1 м. Спінена основа може приймати різну форму поверхні, згладжувати дрібні дефекти.
Зберігає форму і властивості при температурах від −80 С до +100ºС.
Матеріал стійкий до гниття і довговічний.
Простий і зручний у монтажі, тому зменшуються фінансові витрати на придбання додаткового обладнання. Монтується на чисті сухі поверхні, в тому числі зі складним рельєфом. Для очищення рекомендується користуватися водою з нейтральними мийними засобами. Замаслені поверхні необхідно знежирити розчинником і висушити.
Склад:
- пінополіетилен хімічно спінений (ППЕ)
- клейовий монтажний шар
- захисна плівка антиадгезійний
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шумоізоляція |
| Виробник | Нормаізол |
| Застосування матеріалу | Капот, Дах, Двері, Кришка багажника, Дверні панелі, Підлогу автомобіля, Стеля автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина листа | 50 см |
| Довжина листа | 50 см |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фольгований | Так |
- Ціна: 62 ₴



