Шумоізоляція 4 мм лист 500х500мм Спінений ППЕ Butyplast

50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ППЭ-4-ХС-Л
- +380 (50) 565-71-83 Vodafone
- +380 (97) 097-30-95 опт от 5000гр
- +380 (97) 097-30-95 Viber,Telegram
Шумоізоляція 4 мм, лист 500х500мм. Спінений ППЕ
Самоклеючий шумо-, теплоізолюючий матеріал з хімічно зшитого пінополіетилену для обробки елементів кузова та салону автомобіля у вигляді листа 500*500 мм. Спінена основа може приймати різну форму поверхні, згладжувати дрібні дефекти. Зберігає форму і властивості при температурах від −60ºС до +105ºС. Матеріал стійкий до гниття і довговічний.
Простий і зручний у монтажі, тому зменшуються фінансові витрати на придбання додаткового обладнання. Монтується на чисті сухі поверхні, в тому числі зі складним рельєфом. Для очищення рекомендується користуватися водою з нейтральними мийними засобами. Замаслені поверхні необхідно знежирити розчинником і висушити.
Колір сірий
Країна виробник Україна
Матеріал спінений пінополіетилен
Товщина 4 мм
Особливості липкий шар
Тип листова
Розміри 500*500 мм
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шумоізоляція |
| Виробник | Нормаізол |
| Застосування матеріалу | Дах, Двері, Підлогу автомобіля, Стеля автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина листа | 50 см |
| Довжина листа | 50 см |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фольгований | Немає |
- Ціна: 50 ₴



