Віброізоляція авто, шумоізоляція авто Vibroizol 3 мм, 500х600 мм. Шумка. Обезшумка.
2 055 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: В3-У
- +380 (50) 565-71-83 Vodafone
- +380 (97) 097-30-95 опт от 5000гр
- +380 (97) 097-30-95 Viber,Telegram
| Vibroizol 3 мм |
Віброізоляція Віброізол 3 мм, 500х600 мм, Ф-70 мкм. Упаковка 15 шт. Vibroizol |
Випускається у вигляді листів, що самоклеяться.
- фольга 70 мкм + бітумно-каучукова композиція.
Матеріал має хороші шумо-віброізоляційні показники.
При правильному укладанні виявляє антикорозійні властивості.
Бюджетний варіант віброізоляції автомобіля розроблений спеціально для автолюбителів, які хочуть підвищити рівень комфорту, витративши мінімум грошових коштів.
Температура експлуатації від -45 до +110 с.
Коефіцієнт зменшення амплітуди звуку на металі 65%/м2
При укладанні не вимагає нагрівання при температурі вище +100
Товщина фольги 70 мкм.
Розмір листа: 500х600 мм
Площа листа - 0,3 м.кв.
Кількість листів в упаковці - 15шт.
Площа листів упаковки – 4,5 м.кв.
Вага упаковки - 21 кг.
Віброізоляція Віброізол 3 мм, 500х600 мм, Ф-70 мкм. Упаковка 15 шт. Vibroizol |
| Vibroizol 3 mm |
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Віброізоляція |
| Виробник | Butyplast |
| Застосування матеріалу | Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки, Підлогу автомобіля |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина листа | 50 см |
| Довжина листа | 60 см |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Вібройзол |
- Ціна: 2 055 ₴/упаковка










