Віброізоляція Виброизол 2мм, 500х600 мм, Ф-70 мкм | Упаковка 20 шт | Vibroizol
2 040 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: В2-У
- +380 (50) 565-71-83 Vodafone
- +380 (97) 097-30-95 опт от 5000гр
- +380 (97) 097-30-95 Viber,Telegram
Віброізоляція Віброізол 2мм, 500х600 мм, Ф-70 мкм | Упаковка 20 шт | Vibroizol
Випускається у вигляді листів, що самоклеяться.
- фольга 70 мкм + бітумно-каучукова композиція.
Матеріал має хороші шумо-віброізоляційні показники.
При правильному укладанні виявляє антикорозійні властивості.
Бюджетний варіант віброізоляції автомобіля розроблений спеціально для автолюбителів, які хочуть підвищити рівень комфорту, витративши мінімум грошових коштів.
Температура експлуатації від -45 до +110с.
Коефіцієнт зменшення амплітуди звуку на металі 55%/м2
При укладанні не вимагає нагрівання при температурі вище +10
Товщина фольги 70 мкм.
Розмір листа: 500х600 мм
Площа листа - 0,3 м.кв.
Кількість листів в упаковці - 20шт.
Площа листів упаковки - 6 м.кв.
Вага упаковки 18 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Віброізоляція |
| Виробник | Butyplast |
| Застосування матеріалу | Капот, Дах, Двері, Дверні панелі, Підлогу автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина листа | 50 см |
| Довжина листа | 60 см |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Вібройзол |
- Ціна: 2 040 ₴/упаковка










