Віброізоляція, шумоізоляція авто 3мм, Vibroizol, рулон 330 мм*7,5 мп, віброшумоізоляція, знешумка, шумка.
990 ₴/рулон
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: В3-7.5м-Р
+380 (97) 097-30-95
Киевстар- +380 (50) 565-71-83 Vodafone
- +380 (97) 097-30-95 опт от 5000гр
- +380 (97) 097-30-95 Viber,Telegram
Віброізоляція 3мм, Віброізол | Рулон 7.5 м | Фольга 70 мкм Vibroizol
Випущено у вигляді рулону довжина якого 7.5 м
- фольга 70 мкм + бітумно-каучукова композиція.
Матеріал має хороші шумо-віброізоляційні показники.
При правильному укладанні виявляє антикорозійні властивості.
Температура експлуатації від -45 до +110с.
Коефіцієнт зменшення амплітуди звуку на металі 65%/м2
При укладанні не вимагає нагрівання при температурі вище +10 с
Товщина фольги 70 мкм.
Ширина рулону - 330 мм
Довжина рулону - 7.5 м
Площа рулону - 2.5 м.кв.
Вага - 11.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Віброізоляція |
| Виробник | Butyplast |
| Застосування матеріалу | Капот, Дах, Двері, Кришка багажника, Дверні панелі, Підлогу автомобіля, Стеля автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки |
| Товщина | 3 мм |
| Площа аркуша | 2.5 кв.м |
| Вага | 11.5 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рулону | 7.5 метр |
| Ширина рулону | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴/рулон



