Віброізоляція 3 мм шумоізоляція авто 3 мм Стандарт в рулоні 330 мм * 7.5 м

990 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: D3-7.5м-Р
+380 (97) 097-30-95
Киевстар- +380 (50) 565-71-83 Vodafone
- +380 (97) 097-30-95 опт от 5000гр
- +380 (97) 097-30-95 Viber,Telegram
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Віброізоляція 3 мм, Стандарт | Рулон 7.5 м | Фольга 50 мкм
Випущено у вигляді рулону довжина якого 7.5 м
- фольга 50 мкм + бітумно-каучукова композиція.
Матеріал має хороші шумо-віброізоляційні показники.
При правильному укладанні виявляє антикорозійні властивості.
Бюджетний варіант віброізоляції автомобіля розроблений спеціально для автолюбителів, які хочуть підвищити рівень комфорту, витративши мінімум грошових коштів.
Температура експлуатації від -45 до +110с.
Коефіцієнт зменшення амплітуди звуку на металі 65%/м2
При укладанні не вимагає нагрівання при температурі вище +100
Товщина фольги 50 мкм.
Ширина рулону - 330 мм
Площа рулону - 2.5 м.кв.
Довжина рулону - 7.5 м
Вага - 11.5 кг
Колір сріблястий
Гарантія 10 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Віброізоляція |
| Виробник | Butyplast |
| Застосування матеріалу | Капот, Дах, Двері, Кришка багажника, Дверні панелі, Підлогу автомобіля, Стеля автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки |
| Товщина | 3 мм |
| Площа аркуша | 2.5 кв.м |
| Вага | 11.5 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рулону | 7.5 метр |
| Ширина рулону | 33 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴



