Віброізоляція авто, шумоізоляція авто Butyplast 2 мм, 500х600 мм, Ф-100 мкм. Шумка. Обезшумка.



2 100 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Ф2-У
- +380 (50) 565-71-83 Vodafone
- +380 (97) 097-30-95 опт от 5000гр
- +380 (97) 097-30-95 Viber,Telegram
Віброізоляція, шумоізоляція, шумка для автомобіля Butyplast 2 мм, 500х600 мм, Ф-100 мкм. Упаковка 20 шт.
Дуже висока адгезія (липкість), порівняно з іншими брендами.
Збільшений коефіцієнт поглинання вібрації.
Фольга 100 мкм дає додаткову твердість конструкції!
Температура експлуатації: від - 60°С до +180°С
Призначений для віброшумоізоляції металевих деталей кузова автомобіля з товщиною металу 0,3-0,6мм (дно автомобіля, стеля, фільонка дверей, арки, кришка капота, кришка багажника і т.д.). Може використовуватися як каркасний підсилювач для пластикових деталей (торпеда, карти дверей, полиця).
При встановленні з попередньою термообробкою промисловим феном виявляє підвищені консервуючі, гідроізоляційні та антикорозійні властивості.
Товщина фольги 100 мкм.
Розмір листа: 500*600 мм
Площа листа - 0,3 м.кв.
Вага листа – 0,85 кг
Кількість листів в упаковці - 20шт.
Площа листів упаковки - 6 м.кв.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Віброізоляція |
| Виробник | Butyplast |
| Застосування матеріалу | Капот, Дах, Двері, Кришка багажника, Дверні панелі, Підлогу автомобіля, Стеля автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина листа | 50 см |
| Довжина листа | 60 см |
| Площа аркуша | 0.3 кв.м |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Бутипласт |
- Ціна: 2 100 ₴/упаковка



