Віброізоляція Виброизол 4 мм, 330х500 мм, фольга 100 мкм | Vibroizol


87 ₴/лист
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: В4М
- +380 (50) 565-71-83 Vodafone
- +380 (97) 097-30-95 опт от 5000гр
- +380 (97) 097-30-95 Viber,Telegram
Віброізоляція Виброизол, 4 мм, 330х500 мм,100 мкм
Випускається у вигляді самоклеючих листів
- фольга 100 мкм + бітумно-каучукова композиція.
Матеріал має хороші шумо - віброізоляційні показники.
При правильному укладанні проявляє антикорозійні властивості.
Бюджетний варіант віброізоляції автомобіля розроблений спеціально для автолюбителів, які хочуть підвищити рівень комфорту витративши мінімум коштів.
Температура експлуатації від -450с до +1100с.
Коефіцієнт зменшення амплітуди звуку на металі 65%/м2
При укладанні не вимагає нагрівання при температурі вище +100
Товщина фольги 100 мкм.
Розмір листа: 330*500 мм
Площа листа - 0,165 м. кв.
Кількість аркушів в упаковці - 15 шт.
Площа листів упаковки - 2,475 м. кв.
Вага упаковки 14,85 кг
Весь товар відвантажується зі складу виробника Butyplast
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Butyplast |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.99 кг |
| Довжина листа | 50 см |
| Необхідність нагріву | Ні |
| Площа аркуша | 0.165 кв.м |
| Застосування матеріалу | Пол багажника, Стінки багажника, Дверні панелі, Капот, Колісні арки, Стеля автомобіля, Кришка багажника, Підлогу автомобіля, Дах, Двері |
| Стан | Новий |
| Тип | Віброізоляція |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина листа | 33 см |
- Ціна: 87 ₴/лист



