Віброізоляція 3 мм, 300х500 мм (Без фольги) | ЛБ3М. Обезшумка авто.


64 ₴/лист
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ЛБ3М
+380 (97) 097-30-95
Киевстар- +380 (50) 565-71-83 Vodafone
- +380 (97) 097-30-95 опт от 5000гр
- +380 (97) 097-30-95 Viber,Telegram
Віброізоляція без фольги 3 мм, 300х500 мм
Випускається у вигляді листів, що самоклеяться.
Бітумно-каучукова композиція – з двома захисними шарами паперу – знизу та зверху.
Матеріал має хороші шумо-віброізоляційні показники.
При правильному укладанні виявляє антикорозійні властивості.
Температура експлуатації від -45 до +110с.
Коефіцієнт зменшення амплітуди звуку на металі 65%/м2
При укладанні не вимагає нагрівання при температурі вище +10
Розмір листа: 300*500 мм
Площа листа - 0,15 м.кв.
Кількість листів в упаковці - 15шт.
Площа листів упаковки - 2,25 м.кв.
Весь товар відвантажується зі складу виробника Butyplast.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Butyplast |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина листа | 50 см |
| Площа аркуша | 0.165 кв.м |
| Застосування матеріалу | Пол багажника, Підлогу автомобіля, Стінки багажника, Колісні арки |
| Стан | Новий |
| Тип | Віброізоляція |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина листа | 33 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 ₴/лист



