Шумоізоляція для авто 4 мм 330х500 мм Віброізоляція

1 365 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: В4M-У
- +380 (50) 565-71-83 Vodafone
- +380 (97) 097-30-95 опт от 5000гр
- +380 (97) 097-30-95 Viber,Telegram
| Vibroizol 4 мм |
Віброізоляція Віброізол 4 мм, 330х500 мм, Ф-60 мкм. Упаковка 15 шт. Vibroizol |
Випускається у вигляді листів, що самоклеяться.
- фольга 60 мкм + бітумно-каучукова композиція.
Матеріал має хороші шумо-віброізоляційні показники.
При правильному укладанні виявляє антикорозійні властивості.
Бюджетний варіант віброізоляції автомобіля розроблений спеціально для автолюбителів, які хочуть підвищити рівень комфорту, витративши мінімум грошових коштів.
Температура експлуатації від -45 до +110с.
Коефіцієнт зменшення амплітуди звуку на металі 65%/м2
При укладанні не вимагає нагрівання при температурі вище +100
Товщина фольги 60 мкм.
Розмір листа 330*500 мм
Площа листа 0,165 м2
Кількість аркушів в упаковці 15
Вага упаковки 15 кг
Колір сріблястий
Особливості Липкий шар
Гарантія 10 років
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Віброізоляція |
| Виробник | Butyplast |
| Застосування матеріалу | Капот, Дах, Двері, Кришка багажника, Дверні панелі, Підлогу автомобіля, Стеля автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина листа | 33 см |
| Довжина листа | 50 см |
| Площа аркуша | 0.165 кв.м |
| Вага | 14.85 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Вібройзол |
- Ціна: 1 365 ₴



