Шумоізоляція авто Vibroizol 2мм, 330х500 мм, фольга 100 мкм. Butyplast
68 ₴/лист
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: В2M
+380 (97) 097-30-95
Киевстар- +380 (50) 565-71-83 Vodafone
- +380 (97) 097-30-95 опт от 5000гр
- +380 (97) 097-30-95 Viber,Telegram
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Vibroizol 2 mm|
Віброізоляція Виброизол 2 мм, 330х500 мм, фольга 100 мкм | Vibroizol |
Випускається у вигляді самоклеючих листів
- фольга 100 мкм + бітумно-каучукова композиція.
Матеріал має хороші шумо - віброізоляційні показники.
При правильному укладанні проявляє антикорозійні властивості.
Температура експлуатації від -450с до +1100с.
Коефіцієнт зменшення амплітуди звуку на металі 65%/м2
При укладанні не вимагає нагрівання при температурі вище +100
Товщина фольги 100 мкм.
Розмір листа: 330*500 мм
Площа листа - 0,165 м. кв.
Кількість аркушів в упаковці - 20 шт.
Площа листів упаковки - 3,3 м. кв.
Вага упаковки 9 кг.
Віброізоляція Виброизол 2 мм, 330х500 мм, фольга 100 мкм | Vibroizol |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Віброізоляція |
| Виробник | Butyplast |
| Застосування матеріалу | Капот, Дах, Двері, Дверні панелі, Підлогу автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина листа | 35 см |
| Довжина листа | 50 см |
| Площа аркуша | 0.175 кв.м |
| Вага | 0.45 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Вібройзол |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 ₴/лист








