Віброізоляція Віброізол 1,6 мм, 200х500 мм, 50 мкм | Vibroizol
28 ₴/лист
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: В1M
+380 (97) 097-30-95
Киевстар- +380 (50) 565-71-83 Vodafone
- +380 (97) 097-30-95 опт от 5000гр
- +380 (97) 097-30-95 Viber,Telegram
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Віброізоляція Віброізол, 1,6 мм, 200х500 мм, 50 мкм
Випускається у вигляді листів, що самоклеяться.
- фольга+ бітумно-каучукова композиція.
Матеріал має хороші шумо-віброізоляційні показники.
При правильному укладанні виявляє антикорозійні властивості.
Бюджетний варіант віброізоляції автомобіля розроблений спеціально для автолюбителів, які хочуть підвищити рівень комфорту, витративши мінімум грошових коштів.
Температура експлуатації від -45 до +110с.
Коефіцієнт зменшення амплітуди звуку на металі 55%/м2
При укладанні не вимагає нагрівання при температурі вище +10
Товщина фольги 50 мкм.
Розмір листа: 200*500 мм
Площа листа - 0,1 м.кв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Віброізоляція |
| Виробник | Гумтекс |
| Застосування матеріалу | Капот, Дах, Двері, Кришка багажника, Дверні панелі, Підлогу автомобіля, Стеля автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки |
| Товщина | 1.5 мм |
| Ширина листа | 20 см |
| Довжина листа | 50 см |
| Площа аркуша | 0.1 кв.м |
| Вага | 0.2 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 ₴/лист



