Віброїзоляція, шумоізоляція для авто в рулоні 2м, Віброізол Vibroizol, шумка авто
840 ₴/рулон
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: В2-Р
+380 (97) 097-30-95
Киевстар- +380 (50) 565-71-83 Vodafone
- +380 (97) 097-30-95 опт от 5000гр
- +380 (97) 097-30-95 Viber,Telegram
Віброізоляція 2мм | Віброізол | Рулон 10м | Фольга 70 мкм
Випущено у вигляді рулону довжина якого 10 м та ширина 330 мм.
- фольга 70 мкм + бітумно-каучукова композиція.
Матеріал має хороші шумо-віброізоляційні показники.
При правильному укладанні виявляє антикорозійні властивості.
Температура експлуатації від -450 до +1100с.
Коефіцієнт зменшення амплітуди звуку на металі 65%/м2
При укладанні не вимагає нагрівання при температурі вище +100
Товщина фольги 70 мкм.
Ширина рулону - 330 мм
Довжина рулону – 10 м
Площа рулону-3,3 м.кв.
Вага – 10 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Butyplast |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Ні |
| Площа аркуша | 3.3 кв.м |
| Застосування матеріалу | Пол багажника, Стінки багажника, Дверні панелі, Капот, Колісні арки, Стеля автомобіля, Кришка багажника, Підлогу автомобіля, Дах, Двері |
| Стан | Новий |
| Тип | Віброізоляція |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина листа | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рулону | 10 метр |
| Ширина рулону | 330 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴/рулон



