Віброізоляція шумоізоляція 2мм в рулоні Стандарт 330 мм*10м

980 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Д2-Р
- +380 (50) 565-71-83 Vodafone
- +380 (97) 097-30-95 опт от 5000гр
- +380 (97) 097-30-95 Viber,Telegram
Віброізоляція 2мм, Стандарт | Рулон 10м | Фольга 50 мкм Standart
Випущено у вигляді рулону довжина якого 10 м та ширина 330 мм.
- фольга 50-70 мкм + бітумно-каучукова композиція.
Матеріал має хороші шумо-віброізоляційні показники.
При правильному укладанні виявляє антикорозійні властивості.
Бюджетний варіант віброізоляції автомобіля розроблений спеціально для автолюбителів, які хочуть підвищити рівень комфорту, витративши мінімум грошових коштів.
Температура експлуатації від -450 до +1100с.
Коефіцієнт зменшення амплітуди звуку на металі 65%/м2
При укладанні не вимагає нагрівання при температурі вище +15
Товщина фольги 50 мкм.
Ширина рулону - 330 мм
Довжина рулону – 10 м
Площа рулону – 3.3 м.кв.
Вага – 10кг.
Гарантія 10 років
Колір сріблястий
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Віброізоляція |
| Виробник | Butyplast |
| Застосування матеріалу | Капот, Дах, Двері, Кришка багажника, Дверні панелі, Підлогу автомобіля, Стеля автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 10 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рулону | 10 метр |
| Ширина рулону | 330 см |
- Ціна: 980 ₴



